Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

Anyoption nedir? Kar marjı ne kadardır?

Anyoption merkezi yurtdışı olan uzun bir süre önce Türkiye piyasasına girmiş GÜÇLÜ bir firmadır.

Türkiye’de ikili opsiyonlar yeni bir heyecan verici yatırım aracıdır. Yatırımcılar, varlığı satın almak yerine varlığın gideceği yolu düşünerek speküle edebilirler. Herhangi bir ikili opsiyon, platformumuz üzerinden satın alındığında yatırımcıya, sistem tarafından belirli bir dayanak varlığı belirli bir fiyattan, tanımlanmış belirli bir zaman aralığında satın alma hakkı veren bir kontrat yaratılır.

İkili opsiyonlar, aynı zamanda hepsi ya da hiç (All-or-Nothing), dijital opsiyonlar(Digital Options) ya da sabit getirili opsiyonlar(Fixed Return Options, FROs) olarak da bilinir. Her isim, ikili opsiyonların doğası olan kazanç ve kaybı (ikili sayılar, 0-1) temsil etmektedir. Bunun nedeni, yatırımcının opsiyonu satın almadan önce opsiyonun iki muhtemel sonucu olan kazanç ya da kaybı biliyor olmasıdır. Eğer siz de riski seviyorsanız, buyrun sizi ikili opsiyona davet edelim.

anyoption™ platformu üzerinden herhangi bir ikili opsiyon trade etmek şu şekilde özetlenebilir; Gün sonunda Google hisselerinin o andaki seviyesinden daha yüksekte kapatacağını düşünen bir yatırımcı 100$’lık bir Google ikili opsiyonu satın alır. Eğer düşüncesi doğru çıkarsa %71′lik bir getiri elde edecektir.

İkili opsiyonun getirisini şöyle örnekleyebiliriz;

1-Eğer gün sonunda Google beklendiği gibi opsiyonun satın alındığı andaki seviyeden yüksekte kapatırsayatırımcıya 171$‘lık bir ödeme alabiliyoruz.
0-Eğer hisseler daha aşağıda kapanırsa yatırımcı 15$’lık bir geri ödeme ile yetinecektir.

Bu şu anlama gelmekte, yatırımcı kontratı satın aldığı anda kendisine 171$ ya da 15$‘lık geri dönüş yapılacağını biliyor.Yatırım miktarı arttıkça bu değerler de doğru orantılı olarak artmaktadır.

Anyoption ile ticari ikili opsiyonlar