Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak yapmak! (ÇIKTI)

Arkadaşlar iOS 5.0.1 untethered jb çıktı…
Şu an sadece iPhone3GS, iPhone4, iPhone4-CDMA, iPad1, iPod touch 3G, iPod touch 4G için geçerli….
iPad 2 ve iPhone 4S Sahipleri şimdilik bekleyecekler…
Sim kilitli cihaz sahipleri yeni bir açıklamaya kadar lütfen sabretsinler… Continue reading

Facebook timeline resimleri

Facebook timeline’ı 10 gün önce duyurmuştu. Şimdi ise, facebook kullanıcıları facebook profillerini değiştirip göz alıcı şekle getirme çabasında.. Buyrun sizin için seçmiş olduğum resimler 🙂 Resimleri sağ tıklayıp kaydeder, sonrasında ise facebook’a yükleyebilirsiniz.

Lyoness üyelik Bolu

Lyoness bildiğimiz üzere alışverişten para kazanma yöntemidir. Türkiye’deki üye sayısı 50.000 lere yaklaşan Lyoness ilk 30.000 Businness üyeden sonra üye alımını durdurup, sadece ücretli üye olan kişilerin lyoness kartı dağıtmalarını sağlayacaktır. Lyoness’a şimdi üye olup harcadığınız paranın size geri dönmesini istiyorsanız hemen benimle iletişime geçiniz. Continue reading

iPhone Ekran görüntüsü almak

Iphone’da “screenshot” yani ekranın görüntüsünü almak çok kolay. Öncelik iphone’nun home tuşuna basılı tutuyoruz , sonrasında power tuşuna birdefa basıp bırakıyoruz .

Iphone “screenshot” almak bu kadar kolay .

? Ve !

Bu hayatta noktalama işareti olacaksın. Her konuya ve kisiye soru işaretiyle yaklaşacaksın ki düşüncelerin seni yanıltmasın. Soru işareti olacaksın ki çok fazla tanıtmayacaksın kendini…

Ve ünlem işareti olacaksın, çünkü senin düşüncelerin ve söylediklerin karşındaki için şok etkisi yaratmalı. Senin kişiliğine göre karşındakinin de sana yaklaşımını sadece sen belirleyeceksin, bir baskası değil!