Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

Web Siteniz için Ping Servisleri


Bir web siteniz var ve bu web sitenize eklediğiniz içerikler google veya türevi arama motorlarında çok geç mi indexleniyor? Bu konu tam size göre… Özellikle WordPress alt yapılı sitelerde aktif bir şekilde kullanabileceğiniz bu servis için, sitenizin wp-admin adresiyle yönetim paneline giriş yapın. Sonrasında ise sol taraftan Ayarlar > Yazma linkine tıklayın. Buradaki Servisleri Güncelle kısmının hemen altındaki textbox’a aşağıdaki adresleri ekleyin ve bloglamaya devam edin 🙂 Bu sayede index sorununuz büyük ölçüde çözüme kavuşmuş olacaktır.

Continue reading

Galatasaray – Fenerbahçe Derbisi!

Galatasaray‘ımız bugün fenerle TFF‘nin Lig TV‘ye para kazandırması için başlattığı Süper Final maçları serisi için karşılaşacak. ultrAslan taraftar grubumuz yine her zamanki gibi eşi benzeri olmayan ve bütün dünyanın diline düşecek türden bir koreografi ile maç başlamadan önce kendinden söz ettirecek. Bu akşam saat 19:00 da olacak maç her zamanki gibi lig tv’den canlı yayımlanacak.

Bu maçı kazandığı takdirde Galatasaray‘ımız fenere 8 puan takıp %99 ihtimalle ligin şampiyonu olacaktır.

Facebook Messenger indir

Facebook an itibariyle, hem MSN’in hem de rakibi olmayan G+’ın tahtına oturur. Sosyal medyada tamamiyle elinde bulundurmayı isteyen Facebook, Facebook messenger ile bunu kanıtlamaya çalışıyor. Desktop (Masaüstü) için olan sohbet programını indirmek için, aşağıya tıklayın.

FacebookMessengerSetup.exe