Bir süre düşünmenizi isteyeceğim, bu başlık hakkında… Düşündükten sonra, bu yazıyı okuyan herkesin benimle aynı kanıda olacağını biliyorum.

Düşünsenize, sizi bu hayata bağlayanlar sevdikleriniz, sevenleriniz, geleceğe olan bağlılığınız ve bu tarz maneviyatlar değil midir? Eşinizin, çocuğunuzun rahat bir şekilde geçinmesini sağlamak, birilerinin eline bakmamak için azimle çalışmak ve bu sayede geçim sıkıntısı yaşamamak…

Uğurlarına binlerce şarkı yazılan bu sevgililerin, ardına bile bakmadan gitmeleridir belki de insanları ünlendiren 🙂Misal, Emre Aydın’ın amatörken çok fazla kişi tarafından bilinmemesi konusunda, piyasaya sürülen “Afili Yalnızlık” albümünden sonra bu kişinin ünü artmıştır 🙂 Nedeni ise, ortak duyguya ve düşüncelere sahip insanların ortak bir noktada (şarkıda) buluşması.

İşin aslı aslında, “Bir adam aşık olamıyorsa, hiçbirşey olamaz.” sözüne dayanmakta.

Seven adam, sevdiği uğruna herşeyi yapabilecek kadar gözünü karartmış kişidir. Bu yüzden kaybettiği çok şey olması bir kenarda dursun, kazandıkları da olabiliyor…

Sanatçı demişken, konuya uyum sağlasın diye bir tane de sanat eseri koymakta fayda var. Buyrun bir sanatçının aşk eseri.

Fotoğrafın sahibini takip etmek için, tıklayın.