Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50560 Library:100136 in /var/www/vhosts/savassahin.com.tr/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1531
En iyi uçak simulasyon oyunları

Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

En iyi uçak simulasyon oyunları

Yunus Şimşek ile google’un yeni algoritması olan penguen’e yönelik siteleri daha hızlı indexletmeye yönelik bir test konusudur bu konu.

Simulasyon oyunları, oyun hangi alana yönelikse o alana doğru eğitimler sunmaktadır. Joystickler yardımıyla çok eğlenceli hale gelmektedirler.

Bir kaç tane uçak simulasyonu oyunu aşağıdaki gibidir 🙂

Tom Clancy’s HAWX oyunu

Gerçeğe en yakın oyun olan Tom Clancy’s Hawx ile çeşitli uçakları sürebilme keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca HAWX oyunu ile savaş uçaklarının simulasyonunu da oynayabilirsiniz.  Oyunun sürekli bir şekilde güncellendiğini söylemekte fayda var. Bu güncellemeler sonucunda ise, uçakların çeşitliliği artarak sizin de oyunlardan aldığınız zevk tavan yapıyor 🙂

Flight Simulator X

Microsoft’un ürettiği dünyanın en iyi uçuş simülasyonlarından birinin demo sürümü. Oyunda iki farklı havaalanı, üç farklı uçak ve iki farklı görev var. Görevlerden birinde Bombardier CRJ700 model uçağı St. Maarten havaalanına indirmeye çalışıyorsunuz.

DROP A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir