Piyola / Takı ve aksesuar sitesi

Piyola.com Mayıs ayı içerisinde kurulmuş online alışveriş sitesidir. Günümüzde e-ticarete verilen değerin hızlı bir şekilde yükselişi, alışverişlerin büyük bir bölümünün internet üzerinden yapılmasını sağlıyor.

Piyola, kadınlara hitap eden bir web sitesidir. Sitede bulunan küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerin hemen hemen hepsinin özel tasarım olması kadınların siteye olan ilgisini arttırmaktadır. Eşi benzeri olmayan ve sadece kendilerinin takacağını (Bir başka açıdan pişti olamayacağı türden 🙂 ) takıları satın almak için en ideal sitedir Piyola.com.

piyola
Siteyi ziyaret edip, ürünleri satın almak için lütfen tıklayın.

E ticaret vs. Private Shopping

Turkiyede internetin adam akıllı 5-6 senelik bir gecmisinin olması son zamanlarda internet üzerinden yapılan alisverislere oranını düşününce, hızlı bir sekilde internetin ilerlediğini soylemek mümkün.

Öncelikle açılan yüzlerce e-ticaret sitesi satış yapamayınca site sahiplerinin batmasiyla sonuçlandı… şimdi ise tedarikçi merkezli çalışan private shopping siteleri daha fazla rağbet görüyor… Tedarikcilerin kâri azaltıp toplu satış yapmasıyla her üç tarafın da yuzu gülüyor. Hem tedarikcinin, hem satış yapanın hem de musterinin.

Bu da, alışveriş sitelerine ragbeti arttırıyor…

Bu yazı WordPress for Android eklentisiyle cep telefonundan eklenmiştir.

Güvenli e-ticaret siteleri…

Son iki senede Türkiye’de e-ticaret sitelerinin sayılarının haddinden fazla yükseliş göstermesi ve sanal posun daha kolay temin edilmesi, internet kullanıcılarını daha fazla aldatmaya neden oluyor.
Cimri.com, ucuzu.com vb. klon sitelerin de artış göstermesi ve xml entegresinin de basitleştirilmiş olmasıyla birlikte bu tarz sitelerde aranan ürünlerin en ucuzunun üst sirada listelenerek kullanıcıyı aldatma olasılığı artıyor…
Internet (e-ticaret) kullanıcılarına önerilerimin başında, alışveriş yapacağınız sitenin guvenli bağlantısının olup olmadığına (https, ssl) önem verin ve direnen basinda ve internetteki yorumlarini okuyarak bilinen sitelerden alışveriş yapınız…