Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50560 Library:100136 in /var/www/vhosts/savassahin.com.tr/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1531
morfinsiz çekilen düş sancıları kitap fiyatları

Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabı

Kitabın Önsözü…

Bu kitap, içeriğindeki şiirleri bana yazdıran, acımın, hüznümün, sevinçlerimin, umutlarımın, tebessümlerimin ve varlığımın sahibi Elf’e ithafımdır….

5 yıl evveldi;
Onu tanımadan önce gamlı bir hayvandım. Önüme en umutlu yemeği koysalar burun kıvırır, gidip en berbat, kokuşmuş olan tabaktan yemek isterdi canım. Onu tanımadan önce; ölüme çıkan intihar krokileri çizerdim. Hatta ilkokul resim derslerinde simsiyah bir güneşe selam ederdi Azrail. Çünkü onu tanımadan önce bütün martıları geberttim. Hain evlat kostümümü giyinip her gece, annemi öldürerek kahkahalar atardım. Babamı boğarken yüzüne tükürürdüm bütün eksikliklerimi. Başıma değdirmediği eliyle sıkardım kendi boğazını. Bu yüzden ben katil olmazdım, babam intihar ederdi teoride. Yapayalnız bir orospu çocuğuydum pratikte. Annemi, babamı öldürdüğüm için herkes böyle söylerdi.
Continue reading