Galatasaray’ımızın son 2 maçındaki kötü oynama serisi bugünkü Galatasaray – Bursaspor maçında da devam etti. Kısaca Bursa maçını hatırlatmak gerekirse, yenen ilk golde Bursaspor’un Galatasarayımız karşısında 15. dakikaya kadar geçtim kaleyi bulan şutlarını kaleye geldikleri yoktu. Fakat Volkan Şen’in sağdan hızlı bindirmesi ve topu içeriye göndermesi defansın afallamasına ve sonrasında da gol yenmesine neden oldu. Gol sonucunda ise moraller biraz bozulmuş olsa da, takım istekli oynadı ilk yarı. Fakat gelin görün ki, hakemin Volkan Şen’e ikinci sarı karttan kırmızı kart göstermemesinin sonucu her iki takımı da etkiledi. Sonuç ise Bursaspordan yana, 2-0 oldu.

Gelelim hafta içindeki Karpaty Lviv maçına…

26.08.2010 tarihinde saat 21:15’te oynanacak maç bildiğimiz üzere deplasmanda. İlk maç, Ali Sami Yen’de, 2-0 Karpaty lehineyken maç sonucu skorbordlara 2-2 yansımıştı.  UEFA’da yolumuza devam edebilmemiz için deplasmanda bu maçı almamız gerekiyor. Eğer takım aynı mantıklı oynarsa, işimiz ÇOK ZOR!

Bu maçtan sonra ise, Galatasaray – Eskişehir maçına sıra gelecek. Karpaty maçından elde edilecek sonuç, bu maçın kaderini belirleyen nokta olacaktır. Eğer olur da, UEFA yolunda engel olan Karpaty Lviv takımını eleyemezsek, Eskişehir’de alınacak bir mağlubiyet yönetimde bir veya birden fazla kişinin istifasını yanında getirecektir.

Tabii gönül ister ki, bir iki transferde yapılıp takım rayına otursun ama bakalım sonuç ne olacak…