Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

Şeflerin Düellosu yarışması

Son günlerde Show TV‘de sıkça reklamı yapılıyor bu programın.  Şeflerin düellosu adında bir yarışmanın yakında başlayacağını ve büyük ödülün 25.000 TL‘den ibaret basgitlan (onca yapılan reklama göre düşük bir fiyat bence) olduğunu belirtiyorlar.

ShowTV’nin resmi sitesinde “şeflerin düellosu”na yönelik açıklaması şu şekildedir;

Mutfak bilgisine ve tabii ki yemek yapma yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği bir yarışma olan “ŞEFLERİN DÜELLOSU“, bugüne kadar yapılan tüm yemek programlarına bambaşka bir boyut kazandırıyor! Stüdyo ortamında, kendi seçtikleri yemekleri yapacak olan yarışmacıların tek bir hedefi vardır: Türkiye’nin en ünlü 3 yemek gurmesine, yaptıkları yemekleri beğendirmek!

4 Comments

  1. mesut yiğit

    savaş bey ben yarışmaiçin başvuru yaptım showtv ye geldim sözleşmede imzaladım ama yapıcağım yemeğin ismini ve tarifini istediler adres olarakta bu adresi verdiler ben kısaca yapmak istediğim yemekten bahsetmek istiyorum.beğendi yatağında kemikli kuzu incik yapıcam güzelbi görüntüsü olucak kemiğini sıyırıp eti beğendinin üstünde toplucam çok güzel bi sos ve sotelenmiş arpacık soğanla servis edicem.sizede başarılarınızın devamını diliyorum hoşça kalın.

  2. mesut yiğit

    pardon yanlış bi yorum yazdım size başka bi adrese göndermem gerekiyordu kusura bakmayın kafanızı karıştırmak istemedim

  3. azize

    şeflerin düellosunda sunucu çok itici yarışma onun yüzünden çok sıkıcı oluyor.

DROP A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir