Savaş ŞAHİN

SEO ve Dijital Pazarlama

Selülex Havyar Jeli

Selülex Havyar Jeli; Son yıllarda yapılan araştırmalar neticesinde Havyar‘ın cilt bakımında ne kadar değerli bir madde olduğunu gösteriyor. Selülex Havyar Jeli bu güne kadar binlerce klinikte Zayıflama, bölgesel incelme, vücut sıkılaştırma, selülit giderme, doğum sonrasında oluşan çatlaklar, ani kilo alma ve vermeden dolayı oluşan çatlaklar ve bunun yanında kırışıklıkların giderilmesinde destek olarak kullanılmaya devam edilmektedir.

Bildiğiniz gibi balık yumurtası olan havyar; içinde bir canlığı oluşturabilme potansiyeli taşıdığı gibi fosfolipid ve protein oranı yüksektir. Fosfolipid ile cildin nem almasını sağlar ve bunun yanında protein ile birlikte cildin sıkılaşmasını, elastikiyet kazanmasını sağlar.

Cildinize adeta bir yaşam enerjisini depolayan havyar cildin hücre yapısını destekler. İçeriğinde bulunan protein, vitamin ve mineral desteği ile sadece cilt bakımı değil cildin en çok ihtiyacı olan desteği verir.

Bayanların en hassas bölgelerinden birisi olan göğüs bölgesi söz konusu ise havyar jeli ile göğüs cildini besler, gerginleştirir (doğum ve emzirmeden sonra dahi) tekrar sıkı göğüslere sahip olmanız için gerekli desteği sağlar.

2 Comments

DROP A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir